Destek Hattı : 0506 184 87 73

Bahçe Şemsiye Modelleri

Images
Bahçe Şemsiye Modelleri
  • 02.12.2022 03:41

Bahçe Şemsiye Modelleri

İnnovatif Şemsiye Tasarımları

Malum yaz kapıda ve ilkbahar aylarına girdik bile. Şimdiden sonra yaz kuvvetlenen etkisi, yükselen dozdaki sıcaklığı, etkin UV ışınları kısacası tüm gücüyle kendini gösterecek. Bu anlamda bahçe şemsiyesi kategorisinde yer alan modeller arasında sizler için bir birinden konforlu, kullanışlı, nitelikli ve şık ürünler hazırladık.

Bahçe şemsiyesi kategorisini incelediğinizde; plaj şemsiyesi, cafe – restoran şemsiyelerini, teras şemsiye modellerini, şemsiye altlıklarını, havuz şemsiyesi modellerini, mega şemsiye modellerini, yandan gövdeli şemsiye modellerini, aydınlatmalı şemsiye modellerini, kamelya şemsiyelerini, ısıtmalı şemsiye modellerini bulabilirsiniz.

Bu kategorileri detaylı olarak incelediğinizdeyse renk ve form bakımından kendi içinde birçok stile sahip olan şemsiye modelini bulabileceksiniz. Modern tasarımlı şemsiye modellerimiz her gustoya göre form ve biçim bakımından farklı ebatlarda tasarlanmıştır. Örneğin yandan gövdeli şemsiye modelleri, kare şemsiye modelleri, bacalı şemsiye modelleri, yuvarlak şemsiye modelleri, teleskopik mekanizmalı şemsiye modelleri, kare ve bacalı şemsiye modelleri, lüks ya da ekonomik şemsiye modelleri de dahil müşterilerimizin memnuniyeti adına ekonomik fiyatlarla etiketlendirilmiştir.

Sayfalarımızda bulunan şemsiye modellerini;  mekan- kullanım alanları ve beklentilerinize aynı zamanda şemsiyelerin özelliklerine göre değerlendirerek seçmenizi öneririz.  Form – biçim ve işlevselliklerinin yanı sıra tüm şemsiye modelleri birbirinden farklı renklerdedir.

Bunun dışında canlı renkleri seviyorsanız; canlı renk tonlarından ilkbahar- yaz coşkusunu yaşatacak niteliklerde özel ve parlak renklerdeki kırmızı, turuncu, mavi, sarı, siyah ya da yeşil renkli şemsiye modellerinden yararlanabilirsiniz.  Yanı sıra dingin ve sade renklerdeki out door ürünlerinden hoşlanıyorsanız;  beyaz, bej ve krem tonlarındaki şemsiye modelleri zevkinize hitap edecektir.

Canlı Ve Sakin Renklerde Şemsiye Modelleri

Bahçenizde yer alan havuz başı için ya da işletmeniz olan cafeniz için hatta sahibi olduğunuz plaj için bahçe şemsiyesi arıyor olabilirsiniz. Bu konuda kolay ve pratikçe açılan kurulum kolaylığına sahip şık ahşap kaideli ve her tülü hava şartına dayanıklı elektrostatik toz boyalı yandan açılabilen şemsiye modellerini kullanabilirsiniz.

Bu şemsiye modelleri yanda duran gövdesi sayesinde mekanlarınızda yer kaplamaz ve altında da size geniş ve kullanışlı bir oturma alanı sağlar. Ayrıca güneşin geldiği yöne göre de 360 derece döndürülerek açılabilir. Bacalı havalandırma sistemi sayesinde de altında ferahça oturabilme imkanı sunar. Bahçe şemsiye modelleri ile ilgili sayfalarımızı incelemeden şemsiye almamanızı öneririz.

Uygun Fiyatlı Şemsiye Seçenekleri

Yanı sıra kare ve bacalı bahçe şemsiyeleri ise hava sirkülasyonu sağlayan baca sistemlerine sahip modelleri içerir. Bu sayede altında temiz hava soluyarak ferahça oturmanıza imkan sunar.

Alüminyum profil iskeletlere sahip,  elektrostatik/ sağlığa uygun niteliklerde kimyasal içermeyen boyalar ile boyanmış, fedallı kollarla kolayca açılıp kapanabilen bu şemsiye modellerini günün her saatinde pratikçe kullanabilirsiniz.

Bireysel villanızın bahçenizde kalabalık aile bireyleriyle keyif içinde 7/24 oturma imkan sunan bu şemsiye modelleri aynı zamanda site ya da apartmanınızın bahçesinde komşularınızla birlikte keyifli saatler geçirmenizi de sağlayacaktır. Ayrıca altında ferahça oturmanıza imkan sağlayacak olan kamelya türevindeki geniş şemsiye modellerimiz de bu konuda işlevsel ürünlerdendir. Tüm bu modellere ve çok daha fazlasına uygun bahçe şemsiye modelleri ile sayfalarımızda sahip olabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
WhatsApp Hattı
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Teknik Destek
Teknik Destek
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Parça Temini
Parça Temini
Parça temini ve bilgi alma
Şuan AKTİF
Sipariş
Sipariş
Sipariş hattı
Şuan AKTİF